BETA 3
INFOLINIA: 509-62-33-88
drzwi wewnętrzne Windoor, drzwi wewnętrzne Intenso
Skrzydło drzwiowe Beta należy do naszych najnowszych modeli. Zostały one pokryte folią 3 kierunkową, która nadaje im doskonały wygląd w promieniach światła. W zależności od stopnia oświetlenia danego pomieszczenia kolor drzwi wewnętrznych nabiera nieco odmiennych barw.

Za sprawą nowoczesnego wzornictwa i wysokiej jakości wykończenia, model ten należy do ścisłej czołówki sprzedażowej. Dostępny jest w dwóch popularnych kolorach: mahoń oraz jesion. Drzwi będą komponowały się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, lokalach biurowych, których wygląd wymaga wysokiego standardu.

Skrzydło zostało wypełnione przez wkład stabilizujący (plaster miodu), który został osadzony w ramie z płyty MDF (grubość 44 mm). Rama wraz z wypełnieniem została obłożona z obu stron płytą HDF wykończoną FINISH FOLIĄ trzykierunkową w kolorze drewna. Rama drzwiowa została wykonana z płyty MDF, a następnie oklejona wcześniej wymienioną FINISH FOLIĄ. Zamek do drzwi ma rozstaw 72 x 50 mm. Występuje w trzech rodzajach: pod klucz, WC, dostosowany do wkładki patentowej.