O FIRMIE
INFOLINIA: 509-62-33-88
Nasza firma powstała w 2007r. Od samych początków stawialiśmy na wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, co zaoowocowało w przyszłości. Dziś jesteśmy prężną firmą zajmującą się transportem oraz handlem i usługami. Nasze doświadczenie pozwala nam stawiać czoła nawet największym wyzwaniom.

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne marki WINDOOR oraz INTENSO.

Pokrycie drzwi wewnętrznych WINDOOR folią 3 kierunkową sprawia, że doskonale prezentują się w Państwa domach czy mieszkaniach. Jej unikalna struktura umożliwia doskonałe odbijanie promieni słonecznych co sprawia, że drzwi posiadają różne odcienie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia. Na wszystkie oferowane u nas produkty udzielana jest dwu letnia gwarancja producenta. Kupując u nas mają Państwo pewność, że nie przepłacają - zapewniamy ceny producenta.

Drzwi wewnętrzne WINDOOR oraz INTENSO stanowią idealne rozwiązania do Państwa domu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty - zamówienia można składać mailowo, telefonicznie, a także w jednym z naszych salonów. Zachęcamy także do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz na aukcjach allegro.

Wszystkie sklepy posiadają na stanie dostępne modele drzwi oraz liczne dodatki, które mogą być potrzebne przy montażu naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.